آیا سوالی دارید ! با ما تماس بگیرید 32240005- 051
تنهامرکز با نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره::    نرخ هتل آپادانا نوشهر
::    آدرس هتل آپارتمان مودّت مشهد
::    آدرس هتل آبادگران کیش
::    نرخ هتل آتی مشهد
::    نرخ هتل آپارتمان بهار مشهد
::    رزرو هتل آپارتمان بهار مشهد
::    رزرو هتل آپارتمان افتخار مشهد
::    تصاویر هتل هویزه تهران
::    رزرو هتل مهمانسرای جهانگردی آبگرم اراک
::    رزرو هتل پارسیان همدان
::    تصاویر هتل سالیز خرم آباد
::    آدرس مهمان سرا جهانگردی بیرجند بیرجند
::    تلفن مهمان سرا جهانگردی بیرجند بیرجند
::    قیمت هتل شالیزار نوشهر
::    تلفن هتل آپارتمان احسان مشهد
::    رزرو هتل کارون خرم آباد
::    آدرس هتل گواشیر کرمان
::    نرخ هتل سنتی مهر یزد
::    آدرس هتل نوروز مریوان
::    تصاویر هتل کاسپین رامسر

پل معلق کاپیلانو در ونکوور


    میانگین امتیاز داده شده به این مطلب :
    نظر خود را در رابطه با این مطلب درج کنید
    ******

اگر بر روی این پل قدم بر می دارید، بدانید که روی جای پای میلیون ها بازدیدکننده ای هستید که از سال 1889 تا کنون بر این پل قدم نهاده اند. صداهایی از گذشته ی ونکوور در صدای طبیعت آن در می آمیزد و باغات زیبا بر دامن پل ها نقش می آفرینند تا اولین هنرمندان کلمبیای بریتانیایی افسانه های خود را در دل درخت سنوبر و پل معلق کاپیلانو حکاکی کنند و شما را با خود به اعماق جنگل های بارانی ساحل غربی بکشانند.

پل معلق کاپیلانو یکی از پربازدیدترین جاذبه های توریستی کلمبیای بریتانیایی در ونکوور است. دلیل آن نیز بسیار ساده است زیرا دیدنی های فراوان و فعالیت های زیادی برای انجام دارد. در فاصله ی بسیار کمی دورتر از شلوغی های ونکوور، خواهید توانست در مخلوطی از ماجراجویی، تاریخ کهن و فرهنگی که این پل در خود جای داده غرق شوید و زندگانی مردم کلمبیایی را با تمام وجود حس نمایید.

این پل معلق که اولین بار در سال 1889 ساخته شده، 137 متر طول دارد و در فاصله ی 70 متری از سطح رودخانه ی کاپیلانو قرار گرفته است. از آن زمان تاکنون حدود 120 مترمربع دیگر به این پارک اضافه شده است. پیاده روی روی صخره ها از جدیدترین فعالیت هایی است که در اینجا انجام می شود. علاقه مندان می توانند از روی مسیری بسیار باریک که بر روی دره ی کاپیلانو ساخته شده صخره نوردی کنند. اگر وارد این پارک شوید، با گذشتن از 3 پرتگاه و 7 پل معلق به ارتفاع 30 متری بالاتر از جنگل ها خواهید رسید و همانند موش خرمایی کوچکی در برابر منظره ای عظیم از جنگل های بارانی قرار خواهید گرفت.

تورهای راهنمایی شده، برنامه ی تفریحی کودکان و نمایشگاهی از جنگل زنده دراین پارک تدارک دیده شده است. موسیقی طبیعت اینجا بی نظیر و بی همتاست. اگر از پارک توتم دیدن می کنید حتما از آن عکس برداری کنید. از فروشگاه هدیه ای که با سوغاتی های زیبا فراهم شده نیز دیدن کنید. اکوتورها، جنگل های زیبایی که برنده ی جایزه های متنوع شده اند، گذرگاه های طبیعی، شرکت در نمایش های ملی همراه با موسیقی و رقص و نمایشگاه هایی از تاریخ و لباس مردم محلی این پارک از دیگر دلایل محبوبیت این مکان می باشند.


شهر : ونکوور
کشور : کانادا