آیا سوالی دارید ! با ما تماس بگیرید 32240005- 051
تنهامرکز با نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره::    تلفن هتل ملک چالوس
::    آدرس هتل عرش نوشهر
::    آدرس هتل زاگرس ایلام
::    رزرو هتل آپارتمان مارال کلاردشت
::    قیمت هتل سان رایز کیش
::    رزرو هتل صحت سرعین
::    تصاویر متل ویلا حاتم رامسر
::    نرخ هتل صالح زاهدان
::    رزرو هتل صالح زاهدان
::    تلفن هتل همام اصفهان
::    تصاویر هتل باران سبز کلاردشت
::    قیمت هتل مدینه الرضا مشهد
::    تصاویر هتل مدینه الرضا مشهد
::    تلفن هتل ایرانیان بندر ماهشهر
::    آدرس هتل فجر مشهد
::    آدرس هتل بزرگ تهران تهران
::    تصاویر هتل بزرگ تهران تهران
::    رزرو هتل هما بندرعباس
::    آدرس هتل آپارتمان مارال کلاردشت
::    رزرو هتل پارک ارومیه

آسمان خراش استیلی در نیویورک


    میانگین امتیاز داده شده به این مطلب :
    نظر خود را در رابطه با این مطلب درج کنید
    ******

برج «گری» نیویورک بلندترین آسمانخراش مسکونی در قاره آمریکا
آسمان خراش مسکونی جديد نيويورک که با ارتفاع ۲۶۴ متر بلندترين برج مسکونی در قاره آمريکا بشمار ميرود، سبک و جلوه تازه ای به جنوب «منهتن» مرکز شهر نيويورک بخشيده است.

آسمان خراش مسکونی فرانک گری، که توسط فرانک اُوِن گری، یکی از برجسته ترین معماران معاصر طراحی شده، چشم انداز تازه و نماد چشمگیری در جنوب «منهتن» مرکز شهر نیویورک ایجاد کرده است.

آسمان خراش مسکونی ۷۶ طبقه «گری» با ارتفاع ۲۶۴ متر، بعنوان بلندترین برج مسکونی، و در عین حال یکی از گرانترین آپارتمانهای مسکونی در قاره آمریکا، بشمار میرود.

کلیفورد فین، بازاریاب ساختمان میگوید کرایه آپارتمانهای طبقه آخر این ساختمان ماهانه بالغ بر ۶۵ هزار دلار، و کرایه آپارتمانها در سایر طبقات بین ۳ تا ۱۲ هزار دلار است و کمبود مستأجر هم وجود ندارد.

فین گفت که مستأجران تنها آمریکاییان نیستند بلکه بسیاری از خارجیان، حتی دانشجویان خارجی و تعدای از اعضای خانواده های سلطنتی نیز آپارتمان های برج «گری» را اجاره کرده اند. فین افزود که آقای گری داخل آپارتمانها، مراکز ورزشی، تفریحی و بازیهای مختلف از جمله زمین بازی گلف را نیز طراحی کرده است.

گری در طراحی این برج از کار «لورنزو برنینی» هنرمند و آرشیتکت معروف قرن ۱۷ ایتالیا الهام گرفته، و در عین حال سبک پنجره های برجسته قدیمی را در این برج دوباره احیا کرده است.

فرانک گری میگوید پنجره های سراسری برجسته که مانند بالکونی از سطح ساختمان بیرون آمده، بویژه به ساکنان طبقات از ۴۰ به بالا یک امتیاز ویژه میدهد تا حدود نیم متر از سطح ساختمان خارج شده و با وسعت و بعد بیشتری از مناظر شهر لذت ببرند، که در نیویورک بی نظیر است.

در طبقه آخر برج گری سه آپارتمان ساخته شده که از داخل آنها براحتی مجسمه آزادی، برج جدید مرکز مالی، ساختمان امپایر استیت، و پلهای تاریخی و معروف شهر نیویورک دیده میشوند.


شهر : نیویورک
کشور : آمریکا