آیا سوالی دارید ! با ما تماس بگیرید 32240005- 051
تنهامرکز با نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره::    تلفن هتل آپارتمان اخوان مشهد
::    تلفن هتل آپارتمان اخوان مشهد
::    تلفن هتل لاله مشهد
::    نرخ مهمان سرا جهانگردی زنجان زنجان
::    تلفن هتل پارسیان کوثر اصفهان
::    رزرو مهمان سرا جهانگردی خوی خوی
::    تلفن هتل صفائیه یزد
::    آدرس هتل صفائیه یزد
::    قیمت هتل صفائیه یزد
::    رزرو هتل آپارتمان مجید قشم
::    قیمت هتل آپارتمان مجید قشم
::    تصاویر هتل پرواز بوشهر
::    تصاویر هتل الماس مشهد
::    تلفن هتل تهران هتل مشهد
::    تلفن هتل آپارتمان خیام سرعین
::    رزرو هتل ماهان اصفهان
::    تصاویر هتل اسپیناس آستارا
::    نرخ مهمان پذیر ابریشم قزوین
::    تلفن هتل مارینا پارک کیش
::    تصاویر هتل کانیار گرگان

هتل شناور در آب های اقیانوسمشروح خبر
تغییر آینده صنعت توریسم و گردشگری با ایده های عجیب

هتلی که امروز به شما معرفی میکنیم شاید به نظر یک خیال و تفکر تلقی شود و فقط مانند آن را در داستان ها  دیده و شنیده باشیم . حتی شکل ظاهری هتل هم به مانند سفینه ها در فیلم جنگ ستارگان است .اما این هتل رویایی و عجیب واقعا وجود دارد . هتل MORP .

 هتلی به درازای بیش از یک کیلومتر و شناور روی آب های اقیانوس . این هتل به ستون فقرات بدن انسان هم کم شباهت نیست .

ایده ساخت این هتل از طرف مهندسین ارائه شد  تا ساخت این هتل ، آینده صنعت توریسم و گردشگری را به گونه ای نو ، تغییر دهد . ایده ساخت این هتل از آنجا شروع شد که مشاهده میشد تمامی کشتی های تفریحی در دنیا ، پرسرعت ، آلوده کننده محیط زیست  و پرسروصدا هستند . برای همین تفکر ساخت هتلی شناور روی آب اما با سرعت کم ، طوری که برای مسافران آرامش بخش باشد و همچنین مخل محیط زیست هم نباشد ، شکل گرفت .

اصلی ترین فاکتور برای استفاده از این هتل شناور و خدمات آن ، زمان و وقت کافی است تا بتوان بیشترین بهره را از اقامت در هتل برد . نیروی حرکتی این کشتی عظیم ، موج های دریا هستند . همین عامل باعث میشود جابجایی بین دو نقطه با کندی انجام شده و زمان بر شود . گاه ممکن است این مدت ، ماه ها به طول بیانجامد . عامل دیگر انرژی در این کشتی ، خورشید است . برق مورد نیاز این هتل هم از نیروی آب تشکیل میشود .

جالب است بگوییم حتی مواد اولیه برای تهیه غذا و انواع نوشیدنی ها در این هتل ، در خود این کشتی کاشت میشود . آب آشامیدنی از ذخیره آب باران  ، و میوه و سبزیجات هم از باغ های شناور در این هتل . امکانات فوق العاده خاصی در این هتل ارائه میشود  تا کوچکترین خستگی برای هیچ یک از مهمانان هتل در اقامت چندین ماهه اشان پیش نیاید . هتل MORP دارای یک باند اختصاصی برای فرود هلیکوپتر می باشد . با پهلو گرفتن کشتی در سواحل ، مسافران میتوانند برای تماشا و گشت وگذار به ساحل بروند و فروشندگان سواحل هم از این فرصت استفاده کرده و برای فروش کالاهای خود ، وارد این هتل شناور می شوند .

زمان تکمیل نهایی این هتل هنوز دقیق تخمین زده نشده است  . در آینده ای نزدیک مالکان این هتل قصد دارند سفر دور دنیا  را در برنامه های هتل MORP قرار دهند  .

اطلاعات خبر
نویسنده: نوروزی
منبع : مرکز 118 مسافر
تاریخ درج خبر:1395/01/31
برچسب کلیدی:هتل MORP . هتل شناور روی آب . هتل در کشتی . هتل های عجیب . هتل های بزرگ

سایر اخبار