آیا سوالی دارید ! با ما تماس بگیرید 32240005- 051
تنهامرکز با نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره::    قیمت هتل ساسان شیراز
::    نرخ هتل شایگان کیش
::    تصاویر هتل دیبا شهر کرد
::    نرخ هتل دیبا شهر کرد
::    رزرو هتل پارسیان آزادی شهر کرد
::    تلفن هتل آپارتمان کوثر کاشان
::    نرخ هتل کاملیا سبزوار
::    نرخ هتل کاملیا سبزوار
::    تصاویر هتل خانه سنتی بهروزی قزوین
::    آدرس هتل لطفعلی خان شیراز
::    رزرو هتل لطفعلی خان شیراز
::    تلفن هتل آپارتمان پاویون مشهد
::    تلفن هتل آپارتمان اخوان مشهد
::    آدرس هتل ارگ شیراز
::    آدرس هتل آناهیتا شیراز
::    آدرس هتل آپارتمان بهار مشهد
::    رزرو هتل جمشید کرمانشاه
::    قیمت هتل ستاره دریا لنگرود
::    آدرس هتل پارسیان آزادی رامسر
::    آدرس هتل آزادی تهران

محل اسکان در سفرمشروح خبر
نوع محل اسکان با توجه به نوع سفر، نیاز مسافر و بودجه تعیین شده متفاوت خواهد بود

سفر در دنیا به دلایل مختلف انجام میشود . سفر برای مهاجرت ، تحصیل ، مسافرت کاری و... اما در این بین مسافرت هایی که برای گردشگری و تفریح انجام میشوند بیشترین آمار را به خود اختصاص داده اند . گردشگران همواره دوست دارند به جاذبه های گردشگری جدید سری بزنند و همواره در حال بازدید و گردش هستند .

یکی از مواردی که برای همه گردشگران ، چه در داخل و چه در خارج از کشور حائز اهمیت است و باید به آن توجه کنند محل اسکان است . محل اسکان باید محلی آرام و مناسب باشد . البته نوع محل اسکان با توجه به نوع سفر، نیاز مسافر و بودجه تعیین شده متفاوت خواهد بود .

انتخاب محل اسکان را شاید بتوان بعد از انتخاب مقصد مهمترین انتخاب سفر دانست .چون در صورتی که انتخاب به درستی انجام نگیرد ، سفر خاطره ای خوش برای مسافرین به جا نخواهد گذاشت . به همین منظور اقدامات تدارکاتی پیش از سفر از جمله رزرو محل اقامت ، یکی از مهم ترین ها در سفر خواهد بود .

اگر بخواهیم واژه اسکان را معنی کنیم میتوان به این جمله رسید : اقامت گردشگران به مدت یک شب یا بیشتر در مکانی دیگر به جز خانه در سفر . یکی از مواردی که برای انتخاب محل اقامت باید به ان توجه داشت امنیت است .همچنین امکانات با توجه به نیاز مسافر یکی دیگر از خواسته های گردشگران است .

بر اساس امکانات لحاظ شده در اماکن اقامتی ، انواع مختلفی از اقامت گاهها وجود دارد که هر کسی با توجه به نیاز و یا بودجه در نظر گرفته شده برای سفرش ، میتواند مورد مناسب اقامتی خود را انتخاب کند .

از جمله این اقامت گاه ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

خوابگاه – هتل – هتل های کپسولی – متل – مهمانن سرا – استراحتگاه -  ویلاهای مشترک -  کاروان – چادر -  کلبه – ویلا – اقامت در منزل -  هتل های خاص و....

اطلاعات خبر
نویسنده: نوروزی
منبع : مرکز 118 مسافر
تاریخ درج خبر:1394/08/03
برچسب کلیدی: هتل – هتل های کپسولی – متل – مهمانن سرا – استراحتگاه - ویلاهای مشترک - کاروان – چادر - کلبه – ویلا – اقامت در منزل - هتل های خاص

سایر اخبار