آیا سوالی دارید ! با ما تماس بگیرید 32240005- 051
تنهامرکز با نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره::    رزرو هتل اترک مشهد
::    تلفن هتل اترک مشهد
::    نرخ هتل پارس نیک کیش
::    نرخ هتل پارس نیک کیش
::    تصاویر مهمان سرا جهانگردی بیرجند بیرجند
::    رزرو هتل پارس کرمان
::    قیمت هتل شهر تهران
::    آدرس هتل شهر تهران
::    رزرو هتل آپارتمان نگین شرق مشهد
::    نرخ هتل آلیانس مراغه
::    تلفن هتل عرش نوشهر
::    قیمت هتل مجتمع جهانگردی چلندر نوشهر
::    تلفن هتل آپارتمان کنعان مشهد
::    تلفن هتل بلال آستارا
::    تلفن هتل آپارتمان آبان طلایی مشهد
::    تصاویر هتل هرند مشهد
::    رزرو هتل عطر خرم آباد
::    نرخ هتل صخره ای لاله کندوان تبریز
::    تلفن هتل عالی قاپو اصفهان
::    آدرس هتل کهن کاشانه یزد

قصر روما رزیدنس در شمال تهرانمشروح خبر
همه چیز درباره برج روما رزیدنس ، قصری مجلل و مدرن در شمال تهران

طبقات و اتاق های قصر روما رزیدنس

روما رزیدنس در زمینی با مساحتی بر 7000 مترمربع در خیابان کامرانیه شمالی شهر تهران احداث ساخته شده اند.دو واحد 600 متری و دو واحد 400 متری در طبقات 6 تا 13 قصر قرار گرفته اند که واحدهای 600 متری و واحدهای 400 متری نیز دارای دو مدل مختلف نقشه معماری هستند. نقشه ها از جدید ترین مدل بکار رفته اند.تا مسافران محترم سفری خوب و دل انگیز را به خاطر بسپارند. در طبقات 14 و 15 قصر دو واحد پنت هاوس 926 متری درهر طبقه  یک واحد پنت هاوس 1400 متری دوبلکس قرار گرفته است.

در طبقات اول تا پنجم برج روما رزيدنس 4مدل متفاوت معماری وجود دارند. واحدهای شمال غربی و جنوب غربی دارای پلان معماری مشابه اما به صورت آینه ایی هستند. همچنین واحدهای شمالی شرقی و جنوبی شرقی نیز به این صورت طراحی گردیده اند. ضمناً واحدهای شمالی و جنوی نیز دارای دو مدل متفاوت معماری هستند.
در واحدهای 350متری، 3 اتاق خواب و یک Master bedroom لحاظ شده که تمامی اتاق ها دارای سرویس بهداشتی هستند. اتاق ها به گونه ای طراحی شده اند که چیدمان متنوعی را میتوان برای آنها در نظر گرفت . این واحدها آرامش و زیبایی و چشم اندازهای بی نظیر ویژگی های منحصر به فردی هستند که در کلیه فضاها حس می شوند. همچنین کنترل های هوشمند ABB با امکان تنظیم دما، نور،صدا یا موسیقی کمک شایان به دلنشین شدن فضای خانه می کند.
اتاق های پذیرایی برج با چشم اندازی فوق العاده و جا نمایی کم نظیر مبلمان و سایر امکانات لازم، محیطی دلپذیر و شادی را برای مهمانان و مسافران به همراه خواهد داشت.چنانکه مسافران حس میکنند در منزل خود سکونت دارند زیرا برج از امکانات رفاهی و اسایش بالایی برخوردار است.

اشپزخانه قصر روما رزیدنس

در آشپزخانه واحدهای مسکونی قصر از مدرن ترین و استاندارد ترین وسیله ها  از جمله: گاز، مایکروفر، کافی میکر و فر ماشین ظرفشویی از برند  M I e  l e آلمان و همچین یخچال و فریزر از برند NEFF آلمان استفاده شده است.تا اگر مسافرین محترم قصد اشپزی را داشتند به راحتی بتوانند نیاز خود را برطرف کنند.

طراحلی داخلی قصر روما رزیدنس

طرای داخلی Master Bedroom در این واحد رویایی و خاطره انگیر است . همچنین یک اتاق برای کودک که بازی کند و مزاحمتی برای دیگر افراد خانواده ایجاد نکند. یک اتاق کاربرای کسی که قصد پرداختن به امور کاری خود را دارد و یک اتاق خواب برای مهمان که حس ارامش داشته باشد و مسافران  طراحی شده ظرفیت های این اتاق ها برای متقاضیان مشخص شود.
در طبقات 6 تا13 برج روما رزيدنس، 4 واحد با چهار نقشه متفاوت در هر طبقه موجود است که دیدی متفاوت نسبت به قسمت های دیگر را ایفا می کند.که شامل دو واحد حدوداً 600متری شرقی و غربی و دو واحد حدوداً 400متری شمالی و جنوبی را شامل می شود.

اتاق های قصر روما رزیدنس

اتاق ها بسیار راحت و فضای خوب و ارام بخشی را برای مسافران بوجود می اورند به گونه ای که هر کسی حس کند در اتاق شخصی خود استراحت میکند.واحدهای 600 متری مجموعه رومارزیدنس سه اتاق خواب، یک Master Bedroom و یک سوئیت با امکان چیدمان های مدرن و بروز و  دو آشپزخانه زیبا و معمولی، تلوزیون.سالن پذیرایی سالن غذاخوری و تراسهایی که برای استراحت و تمرکز با چشم انداز کم نظیر و دیدنی تهران تجاربی خاطره انگیر را برای مسافران به همراه دارد که بدون اغراق میتوان ادعا کرد در هیچ کجای شهر بزرگ تهران امکان تکرار این صحنه و خاطره به یاد ماندنی وجودندارد. اتاق های خواب واحدهای 600متری نیز دارای سرویس مجزا و مجهز هستند. همچنین در این واحدها یک سوئیت  مستقل  و جدید جهت چیدمان متفاوت طراحان گردیده است.

پنت هاوس قصر روما رزیدنس

پنت هاوس اتاق ها 1400متری به صورت دوبلکس در طبقات 14 و 15 قرار گرفته است که در طبقه چهاردهم Master Bedroom ، یک سوئیت مستقل مجزا، با آشپزخانه، سالن غذاخوری تلویزیون  و فضای سبز قرار گرفته است. 4 اتاق خواب دیگر برای مستقل بودن هر فرد که به او خوش بگذرد به همراه سایر فضای پذیرایی، در طبقه 15 جانمایی شده است. همچنین در پنت هاوس های 926متری، پنج اتاق خواب، سالن غذاخوری و دو سالن پذیرایی دیده شده است که در هر کجا از قسمت پذیرایی و پنت هاوس دیدنی ها و چشم انداز های  شهر تهران را میتوان مشاهده کرد. همچنین برای رفاه حال ساکنین پنت هاوس ها، آسانسورهای اختصاصی پیش بینی شده است.تا سفری خوب و دلنشین را به یاد بسپارند.

محوطه قصر روما رزیدنس

درمحوطه برج روما که از یک طرف به خیابان شیبانی و از سوی دیگر به خیابان کامرانیه مشرف است، فضای چشمگیری را پدید می اورد که تا سال ها برای هر فدی خاطره ی دل انگیز می شود.تیمی از مجرب ترین طراحی و محوطه سازان ایران فضای سبزی را طراحی کرده اند. با این امید که اجرای بی نقص آن برای مسافران برج روما روحیه بخش و دل نشین باشد.

 

امنیت و ارامش برای مسافرین محترم در قصر روما رزیدنس

گروه طراحان معماری  روما رزیدنس با توجه به مسافران طرحی خاص و مدرن را در نظر گرفته اند.، آنها سازه ساختمان را تا 6/8 درجهبرای امنیت و احساس اطمینان مسافران در مقیاس ریشتر در برابر بروز حادثه زلزله مقام کرده اند. این ویژگی عالی و امری ضروری در بین برج های مسکونی ایران با بهره گیری از آئین نامه 2800 ایران به دست آمده است، استاندارد ISO 9001 در طراحی و ساخت برج مسکونی و استاندرهای لازم از سازمان نظام مهندس نیزباهمین هدف بدست اورده شده است.
ساخت فلزی برج با استفاده از ورق های فولاد کاوین با ضخامت  55 میلی متر با اتصالات پیچ و مهره و ابزار های دیگر و مورد نیاز طارحی و ساخته شده و آزمایش کنترل  ساخت کیفیت جوش و بتن در تمام مراحل کار به انجام رسیده است.و از اطمینان و صحت کاملی برخوردار است.

 

اطلاعات خبر
نویسنده: سارا تیموری
منبع : مرکز 118 مسافر
تاریخ درج خبر:1394/04/06
برچسب کلیدی:قصر تهران . قصر شمال تهران . پنت هاوس . مدل های معماری . سفر دل انگیز .مهمانان و مسافران

سایر اخبار