آیا سوالی دارید ! با ما تماس بگیرید 32240005- 051
تنهامرکز با نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره::    نرخ هتل رسالت کرمانشاه
::    تصاویر ویلا متل الماس چالوس
::    نرخ هتل نگین بجنورد
::    نرخ هتل آپارتمان شمس شیراز
::    قیمت هتل عطر خرم آباد
::    تلفن هتل هرند مشهد
::    رزرو هتل آپارتمان کیمیا 2 قشم
::    آدرس هتل آپارتمان کیمیا 2 قشم
::    تلفن هتل المپیک قم
::    نرخ هتل المپیک قم
::    رزرو هتل آپارتمان شمس شیراز
::    قیمت هتل ساحلی چمخانه لنگرود
::    نرخ هتل جهانگردی شوشتر شوشتر
::    قیمت هتل پارسیان آزادی شهر کرد
::    تلفن هتل پدیدار خزر رودسر
::    تلفن هتل آپارتمان افرا مشهد
::    تلفن هتل آزادگان کرمانشاه
::    قیمت هتل کیمیا 3 قشم
::    قیمت هتل آپارتمان بهار مشهد
::    تلفن مهمان پذیر جهانگردی یاسوج یاسوج

غار علی صدر همدانمشروح خبر
این غار که جز یکی از غارهای آبی جهان به شمار می آید همه ساله و در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران بی شماری است

ایران یکی از کشورهای غنی در حوزه گردشگری است . یکی از این شهر ها که بیشینه ای باستانی دارد همدان است . شاید خیلی ها همدان را به غار علی صدر آن بشناسند . غار علی صدر در روستای علی صدر همدان واقع شده . این غار که جز یکی از غارهای آبی جهان به شمار می آید همه ساله و در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران بی شماری است . گفتنی است در مقایسه با سایر غارهای آبی جهان ، غار علی صدر همدان به عنوان بزرگ ترین غار آبی شناخته شده است .

برای گردشگران داخلی و خارجی ، غار علی صدر یکی از مناطق توریستی غرب کشور شناخته شده است . اگر در زمستان عازم این منطقه زیبا در همدان باشید میتوانید بین ساعت 8 صبح تا 4 عصر از این منطقه دیدن کنید ولی در تابستان به دلیل هوای مطلوب ، فرصت بیشتری برای بازدید وجود دارد . این زمان بین 8 صبح تا 9 شب تعیین شده است .

وقتی درون این غار وارد میشوید با سقفی به ارتفاع 400 متر مواجه میشوید و از تماشای رودخانه ای که در میان ان جریان دارد لذت ببرید . عمق این رودخانه به 14 متر میرسد . برای بازدید از این غار باید وقت بگذارید . شاید این بازدید به بیش از 2 ساعت به طول بیانجامد طوری که به دلیل زیبایی های منحصر به فرد ان ، شاید نتوان این بازدید را نیمه کاره رها کرد . با توجه به حفره ها و صخره هایی که درون این غار وجود دارد تا حدی میتوان به مراحل مختلف زمین شناسی پی برد .

جالب است بدانید در تابستان که هوای بیرون گرم است ، هوای داخلی این غار مطلوب و خنک است . و در زمستان که محیط پیرامون غار را برف پوشانده ، شاهد هوای گرم و دل پذیر در داخل غار هستیم .

برای بازدیدکنندگان و توریست هایی که به این منطقه مسافرت میکنند ، تسهیلات گردشگری در نظر گرفته شده است . طوری که در نزدیکی ورودی این غار ، هتل بزرگ علی صدر را شاهد هستیم که آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز است . هتل محیطی بسیار آرام و دل نشین دارد که مشرف به غار است و مسیری مناسب برای کوه پیمایی دارد . همچنین کسانی که نمیخواهند هزینه زیادی را صرف مکان اقامتی خود کنند میتوانند از خانه های ییلاقی ، سوئیت ها و... که قیمت هایی معقول تر دارند استفاده کنند .

رستوران های علی صدر با پذیرایی مناسب و عالی خود همیشه در طول سال اماده خدمت رسانی به گردشگران هستند . غرفه هایی نیز در اطراف غار نوشیدنی های متناسب با فصل را ارئه میدهند . در کل ، همه چیز برای یک سفر  تفریح خاطره انگیز در غار علی صدر همدان ، آماده است .اطلاعات خبر
نویسنده: نوروزی
منبع : مرکز 118 مسافر
تاریخ درج خبر:1394/07/29
برچسب کلیدی:رستوران علی صدر - غار علی صدر - دیدنی های همدان - جاذبه های گردشگری همدان

سایر اخبار