آیا سوالی دارید ! با ما تماس بگیرید 32240005- 051
تنهامرکز با نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره::    تصاویر هتل نگین اردبیل
::    قیمت مهمان سرا جهانگردی خوی خوی
::    تصاویر هتل لاله تهران
::    تصاویر هتل بوستان سرعین
::    نرخ هتل کورش چالوس
::    تصاویر هتل کورش چالوس
::    قیمت هتل کورش چالوس
::    قیمت هتل رنگین کمان خرم آباد
::    تصاویر هتل آپارتمان ارمغان مشهد
::    رزرو هتل هما شیراز
::    آدرس هتل شایگان کیش
::    قیمت هتل آپارتمان گوهر مشهد
::    تصاویر هتل آزادی ماهشهر بندر ماهشهر
::    آدرس هتل ارم تهران
::    نرخ هتل آپارتمان مارال کلاردشت
::    قیمت هتل لاله یزد
::    تلفن هتل لاله یزد
::    نرخ هتل الماس رفسنجان
::    تلفن هتل آپارتمان ستارگان مشهد
::    تصاویر هتل امینیان مشهد

طرح سفری کاملا رایگان به کیشمشروح خبر
هدف اصلی این طرح ، کاهش هزینه سفر خانواده های ایرانی است که برای تحقق این موضوع برای ارائه تخفیف در هتل های کیش و پروازها هماهنگی هایی بین مسئولین مربوطه انجام شده است

جزیره زیبای کیش نگین خلیج همیشه فارس ، یکی از مقاصد اصلی سفرهای تفریحی برای گردشگران داخلی و خارجی کشورمان است . این جزیره دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که اگر سفر به درستی برنامه ریزی شود میتوان از تمامی آنها دیدن کرد و لذت برد .

شاید همه مسافرانی که به کیش سفر میکنند با تمام این جاذبه ها و دیدنی ها آشنا نباشند . به همین منظور مسئولین این منطقه آزاد ، برنامه هایی را تدارک دیده اند تا مسافر از سفرش بهترین بهره را ببرد . مواردی همچون تخفیف گردشگری کیش و جشنواره ها . که مهترین این ها ، جشنواره تابستانی کیش است .

از آنجایی که کم کم به تابستان و این جشنواره بزرگ نزدیک می شویم ، مسئولین این جزیره ، برنامه ای جدید برای تحول در گردشگری کیش را به این جشنواره اضافه کردند  . طرح سفری کاملا  رایگان به کیش آن هم برای تمامی کودکان زیر 7 سال

مسئولین کیش معتقدند با اجرایی شدن این طرح ، امسال تابستانی متفاوت در کیش رقم خواهد خورد . در این طرح که از ابتدای خرداد ماه اجرا میشود ، قرار است برنامه جزیره آب نبات چوبی  که محوریت اصلی آن برای خردسالان زیر 7 سال است شروع شود که موضوع و تاکید آن بر گردشگری سلامت است .

هدف اصلی این طرح ، کاهش هزینه سفر خانواده های ایرانی است که برای تحقق این موضوع برای ارائه تخفیف در هتل های کیش و پروازها هماهنگی هایی بین مسئولین مربوطه انجام شده است . در این طرح تمامی هزینه های پرواز و هتل برای کودکان رایگان است .

طرح دیگری که زمزمه های اجرا آن در کیش شنیده میشود ، رالی باس است . چهار سال پیاپی هست که برنامه رالی خانوادگی در کیش اجرا میشود و قرار است در کنار آن ، از این به بعد برنامه رالی باس نیز اجرایی شود . حالا شاید از خود بپرسید اصلا رالی باس چیست ؟

رالی باس کیش ، نوعی سفر تلفیقی با هماهنگی و مشارکت استان های مختلف با جزیره کیش است . البته استان هایی که پروازهای مستقیم کیش را دارند . در این نوع سفر که 5 تا 6 روز به طول می انجامد از اتوبوس های وی آی پی استفاده شده تا امنیت و راحتی مسافران تامین شود . در برنامه ریزی برای رالی باس ، 2 روز را به گشت و گذار در جزیره قرار داده اند و روزهای باقی مانده دیگر هم به فاصله ای که قرار است از شهر مبدا تا کیش طی شود ، اختصاص داده شده است . جالب است بدانید زمانی برای بازگشت از کیش در رالی باس تعیین نشده زیرا از اهداف این طرح ، برگشت هوایی مسافران با پروازهای کیش است .

برای استفاده از این طرح ها و برای برنامه ریزی بهتر ، پیش ثبت نام هایی انجام خواهد شد که زمان شروع آن را 20 روز دیگر تخمین زده اند .

هدف مسئولین گردشگری کیش ، از برگزاری این طرح ها و جشنواره ها ، این است که مسافران و یا حداقل گردشگران داخلی ، کیش را به مقاصدی همچون ترکیه و حوزه خلیج فارس  ترجیح دهند .

اطلاعات خبر
نویسنده: نوروزی
منبع : مرکز 118 مسافر
تاریخ درج خبر:1395/02/01
برچسب کلیدی:تور کیش . هتل های کیش . جشنواره تابستانی کیش . رالی باس کیش . سفر رایگان به کیش

سایر اخبار