آیا سوالی دارید ! با ما تماس بگیرید 32240005- 051
تنهامرکز با نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره::    نرخ هتل آپارتمان میثم مشهد
::    قیمت هتل نخل زرین قشم
::    رزرو هتل ارم تهران
::    قیمت هتل ارم تهران
::    تلفن هتل دلوار بوشهر
::    تلفن هتل پارسه شیراز
::    تلفن هتل شیخ صفی اردبیل
::    تصاویر هتل مارینا2 قشم
::    تلفن هتل مارینا2 قشم
::    رزرو هتل جهانگردی الیگودرز خرم آباد
::    قیمت هتل آپارتمان دریا سرعین
::    تصاویر هتل ایرانشهر تهران
::    آدرس هتل ایرانشهر تهران
::    تلفن هتل سنتی اصفهان
::    تصاویر هتل افتاب شرق کیش
::    رزرو هتل پیروزی اصفهان
::    رزرو هتل نگین اروند خرمشهر
::    نرخ هتل آزادی ماهشهر بندر ماهشهر
::    تصاویر هتل کریمه قم
::    تلفن هتل پدیدار خزر رودسر

سفر یکی از گزینه ها برای استراحت و تفریحمشروح خبر
میتوان سفر را در تایم دیگری از سال به جز ایام شلوغی هم انجام داد که اصطلاحا سفر در آف سیزن میگویند

همواره سفر یکی از گزینه ها برای استراحت و تفریح بوده است . اما معمولا مسافرت در فصول خاصی از سال انجا میشود ، مثلا در تابستان . ولی میتوان سفر را در تایم دیگری از سال به جز ایام شلوغی هم انجام داد که اصطلاحا سفر در آف سیزن میگویند .  این نوع سفر شاید در موقع خود و یا در شرایط نامساعد جوی باشد اما مزایایی دارد که در این مقاله آن را مرور میکنیم

لذت بردن از سفر : در آف سیزن هزینه قطار ، هواپیما و سایر وسایل نقلیه به دلیل کمبود مسافر پایین می آید . چون شرکت های هواپیمایی نمی خواهند مشتریان خود را به دلیل تغییر فصل از دست دهند ، قیمت ها را پایین آورده و تسهیلاتی بیشتر را برای مسافران در نظر میگیرند .

تجربه اقامت در بهترین هتل ها : در این تایم از سال به دلیل کاهش نرخ اماکن اقامتی و خلوت بودن می توانید با هزینه ای پایین تر هتلی بهتر را برای خود رزرو کرده و از اقامت در آن لذت ببرید . این شرایط شاید تبدیل رویاهای شما به واقعیت باشد .

تجربه دنیای جدید : شاید تصور شما از کشورهای اروپایی هوای خوب و آسمان خورشیدی باشد . اگر در آف سیزن که معمولا ایام سرد سال است به این کشورها سفر کنید میتوانید تجربه ای جدید از این نوع سفر را داشته باشید . چون هر فصلی زیبایی های خاص خود را دارد و شاید همین سفر زمستانه یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین سفرهای شما باشد .

دور بودن از هر نوع شلوغی و ازدحام : در آف سیزن دیگر درد سر شلوغی خیابان ها و مناطق دیدنی و بازارها در سفر خود را نخواهید داشت . میتوانید به راحتی از اماکن مختلف دیدن کنید بدون اینکه شلوغی و همهمه آزارتان دهد . با انتخاب تایم خلوت سال برای سفر ، میتوانید سفری امن تر و آرام تر را برای خود و خانواده اتان رقم بزنید .

داشتن سفری خاص : تصمیم به سفر در آف سیزن باعث میشود تنوعی خاص در سفرتان داشته باشید . حتی ممکن است به جایی سفر کنید که تا به حال به خاطر هزینه های بالای آن ، فکر مسافرت به ان جا را نمیکردید . به هرحال سفر در هر زمان و به هر مکانی تجربه ای جدید و تازه در زندگی شما خواهد بود .
اطلاعات خبر
نویسنده: نوروزی
منبع : مرکز 118 مسافر
تاریخ درج خبر:1394/07/25
برچسب کلیدی:سفر ارزان - هتل ارزان - اقامت ارزان - سفری خاص

سایر اخبار