آیا سوالی دارید ! با ما تماس بگیرید 32240005- 051
تنهامرکز با نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره::    رزرو هتل ویونا کاشان
::    آدرس هتل آپارتمان پلاس قشم
::    قیمت هتل آپارتمان بهار مشهد
::    رزرو هتل لاله تهران
::    تصاویر هتل نوید ساری
::    رزرو هتل بین المللی قصرالماس مشهد
::    تلفن هتل پرنیان مشهد
::    آدرس هتل زاگرس خرم آباد
::    تصاویر هتل پاسارگاد بوشهر
::    تصاویر هتل ستاره طلایی بانه بجنورد
::    تصاویر هتل زمرد خوی
::    آدرس هتل آپارتمان سراج مشهد
::    نرخ هتل خانه سبز مشهد
::    تصاویر هتل پارسیان آزادی بم
::    رزرو هتل پارسیان کلاردشت کلاردشت
::    رزرو هتل مارینا1 قشم
::    رزرو هتل مارینا1 قشم
::    رزرو هتل استقلال گرگان
::    رزرو هتل نوید ساری
::    قیمت هتل آوا اصفهان

زمان را از بین ببریممشروح خبر
اگر تا به حال تجربه سفر با پرواز را داشتید میدانید که یکی از مواردی که ممکن است در سفرهای هوایی اتفاق بیفتد تاخیر در تایم پرواز هواپیماست

اگر تا به حال تجربه سفر با پرواز را داشتید میدانید که یکی از مواردی که ممکن است در سفرهای هوایی اتفاق بیفتد تاخیر در تایم پرواز هواپیماست . این تاخیر که گاها شاید به چندین ساعت هم به طول بیانجامد آزاردهنده بوده  و یک هدررفت واقعی زمان است . طوری که نه میشود سالن انتظار را ترک کرد و نه هیچ کار دیگر .

اما پیشنهاد ما برای کاستن ازخستگی این تاخیرات چیست ؟ ادامه مطلب را با ما باشید

کتاب و مجله صوتی گوش کنید

یکی از مفیدترین کارهایی که میتوان در مواقع بیکاری و فراغت انجام داد خواندن کتاب است . اما در سالن های انتظار فرودگاه با ازدحام و همهمه ای که وجود دارد نمیتوان با تمرکز این کار را انجام داد . در این مواقع چاره کار استفاده از کتابهای صوتی است که می توان به راحتی از اینترنت دانلود و با استفاده از هنذفری وارد دنیای آن شد و زمان را سپری کرد .

نوشتن مطالب

نوشتن یکی از بهترین روشهایی است که میتواند اوقات فراغت و تایم خالی شما را پرکند . جالب است بدانید نوشتن احساسات یکی از بهترین روشها برای تخلیه روح است  . در فرودگاه و در مواقع انتظار هم شما میتوانید این کار را انجام دهید . ولی توصیه ما به شما این است که کاغذ و قلم را برداشته و از لبتاپ و موبایل فاصله بگیرید تا غرق در حس نوشتاری خود شوید و آزار انتظار را بهبود ببخشید .

مدیتیشن

یکی از دلایلی که مدیتیشن طرفداران زیادی دارد این است که میتوان آن را در هر مکانی انجام داد  . فقط کافی است موسیقی این ورزش ذهنی را دانلود و ذخیره کنید . اگر در سالن انتظار فرودگاه به سر میبرید میتوانید به محلی آرامتر رفته و این ورزش ذهنی را با چشمانی بسته و با ذهنی آرام انجام دهید تا از خستگ شما بکاهد . البته توصیه ما به شما این است که اگر به تنهایی سفر میکنید این ورزش را با چشمانی باز انجام دهید تا مانع از سرقت وسایلتان توسط دزد ها شوید .

تماشای فیلم آن هم به صورت آنلاین

اگر اینترنت همراه پر سرعت با پهنای باند بالا داریئ به راحتی میتوانید به سایتهای فیلم و سریال رفته  زمان خودرا با دیدن فیلم سپری کنید . اگر هم اینترنت در دسترس ندارید میتوانید از اینترنت وای فای فرودگاه استفاده کنید . البته این کار ریسک بالایی دارد چون ممکن است از طریق شبکه وای فای که افراد زیادی به ان متصل هستند از اطلاعات موبایل یا تبلت شما سواستفاده شود .

برای خودتان راه بروید

برای اینکه تایم انتظار در فرودگاه برایتان کسل کننده نباشد میتوانید در بخش های مختلف فرودگاه قدم زده و زمان خود را با تماشای مکان های مختلف ، سالن های دیگر و فروشگاههای گوناگون سپری کنید . البته یادتان باشد طوری قدم بزنید که راه برگشت به سالن خود را فراموش نکنید

دانلود و اجرای بازی و اپلیکیشن های مختلف

اگر علاقه مند به بازی و هیجان هستید میتوانید زمان خود را با دانلود و اجرای بازیهای کامپیوتری سپری کنید . اگر بازیکن خوبی باشید مطمئن باشید از برد های خود در این بازیها لذت فراوانی خواهید برد و زمان را به راحتی تلف کرده اید

منتظر بمانید

اگر تمایل به انجام هیچ کدام از موارد بالا را ندارید میتوانید اولین کار ممکن یعنی انتظار را انجام دهید . برای این کار فقط کافی است بشینید و منتظر بمانید . 

 

اطلاعات خبر
نویسنده: نوروزی
منبع : مرکز 118 مسافر
تاریخ درج خبر:1394/05/27
برچسب کلیدی:سفر هوایی . پرواز چارتر . پرواز سیستمی . اقامت در هتل . رزرو هتل . اسکان در هتل

سایر اخبار