آیا سوالی دارید ! با ما تماس بگیرید 32240005- 051
تنهامرکز با نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره::    نرخ هتل کاروان یزد
::    قیمت هتل آپارتمان میلاد ساری
::    رزرو هتل آپارتمان ملل مشهد
::    قیمت هتل آپارتمان ابریشم مشهد
::    رزرو هتل ویونا کاشان
::    تلفن هتل گاردنیا کیش
::    آدرس هتل آپارتمان اورانوس سرعین
::    تصاویر هتل ساحلی چمخانه لنگرود
::    آدرس هتل پرشین بندرانزلی
::    نرخ هتل پارسیان انقلاب تهران
::    قیمت هتل ستاره طلائی بانه
::    تلفن هتل آوا اصفهان
::    قیمت هتل ملک چالوس
::    رزرو هتل ملک چالوس
::    قیمت هتل ارسباران اردبیل
::    تلفن هتل ارسباران اردبیل
::    تصاویر هتل آپارتمان کیش بافان مشهد
::    تصاویر هتل هاترا مشهد
::    آدرس هتل هاترا مشهد
::    قیمت هتل متل عسل بابلسر

جنگل اسرارآمیز در لهستانمشروح خبر
چرا همه این درختان خمیده و روی زمین زانو زده اند؟؟

خیلی از افراد هستند که جستجوی عجیب ترین ها از یافتن بهترین ها ، برایشان لذت بخش تر است . افرادی که همواره دوست دارند از رمز و راز ها سر در بیاورند . در این مقاله با شما همراه میشویم با یکی از عجیب ترین ها در شمال لهستان . ورود به جنگلی  زیبا اما متفاوت . جنگلی که تمامی درختان آن خمیده هستند .

با نگاه به این جنگل ، احساس میشود درختان بلند و سرسبز آن ، روبه سوی بالا برده و به آسمان خیره شدند . درباره شکل ظاهری این درختان ، عقاید متفاوتی وجود دارد .

برخی دلیل آن را اتفاقات طبیعی در جنگل میدانند و عده ای دیگر معتقدند این شکل گیری توسط انسان ها انجام شده است . بطوری که در زمانی که این درختان نهالی بیش نبوده اند توسط افرادی فرم دهی شدند . ولی مخالفان این نظریه برای نقض آن ، دلیل آوردند که هیچ اثری از دستگاه ها و یا خراشیدگی و... روی هیچ یک ازتنه های درختان این جنگل مشاهده نشده است .

برخی محققان میگویند که دلیل این شکل گیری ، جاذبه و میدان مغناطیسی کره زمین است . ولی هنوز مدارک کافی برای این نظریه ندارند .

عده ای هم میگویند دلیل خم شدن درختان ، بارش برف سنگین در زمستان های سرد لهستان بوده است . که درختان زیر فشار برف نتوانستند دوام بیاورند ، یخ زده و خمیده شده اند .

جنگل درختان خمیده در ظهر هنگام ، با تابش خورشید رنگ و روی زیباتری گرفته و خودنمایی بسیار میکند . گویی درختان با نگاه به سمت آسمان در خواست باران را دارند .هنگام غروب انگار خواسته آنها برآرورده میشود .همراه با سرد شدن هوا و مه آلوده شدن فضا ، باران شروع به باریدن میکند .

بوی نم در جنگل فضای دلپذیری را ایجاد میکند . کم کم هوا تاریک میشود و درختان آماده میشوند برای خواب شبانگاهی . خوابی به زیبایی ظاهری اشان .

جالب است بدانید این جنگل در سال 1930 کشف شده و طی تحقیقات به عمل آمده در همان سال هم به این شکل درآمدند . پس نتیجه میگیریم این درختان عمر زیادی هم ندارند . شکل گیری موقعی بوده که هنوز لهستان جزئی از کشور آلمان بوده است .

 

اطلاعات خبر
نویسنده: نوروزی
منبع : مرکز 118 مسافر
تاریخ درج خبر:1395/01/26
برچسب کلیدی:هتل های لهستان . جنگل اسرار آمیز . درختان خمیده . گردشگری لهستان .

سایر اخبار