آیا سوالی دارید ! با ما تماس بگیرید 32240005- 051
تنهامرکز با نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره::    آدرس هتل فجرلاهیجان لاهیجان
::    قیمت هتل آپارتمان شمس قشم
::    نرخ هتل جواهری مشهد
::    تصاویر هتل پارک سعدی شیراز
::    تلفن هتل ستارگان شیراز
::    تلفن هتل بادله ساری
::    نرخ هتل بادله ساری
::    تلفن هتل آرامیس کیش
::    نرخ هتل دهکده صبا قم
::    تصاویر هتل چالدره تنکابن
::    تلفن هتل سامان بانه
::    تصاویر هتل آپارتمان پارمیس شیراز
::    آدرس هتل بین المللی قصر طلایی مشهد
::    قیمت هتل آپارتمان نگین شرق مشهد
::    تلفن متل اشک رامسر
::    قیمت ویلا ساحل طلایی قشم
::    نرخ هتل آپارتمان ستارگان مشهد
::    قیمت مهمان سرا جهانگردی اصفهان اصفهان
::    قیمت هتل گسترش تبریز
::    تلفن هتل آرام قشم

جنگل اسرارآمیز در لهستانمشروح خبر
چرا همه این درختان خمیده و روی زمین زانو زده اند؟؟

خیلی از افراد هستند که جستجوی عجیب ترین ها از یافتن بهترین ها ، برایشان لذت بخش تر است . افرادی که همواره دوست دارند از رمز و راز ها سر در بیاورند . در این مقاله با شما همراه میشویم با یکی از عجیب ترین ها در شمال لهستان . ورود به جنگلی  زیبا اما متفاوت . جنگلی که تمامی درختان آن خمیده هستند .

با نگاه به این جنگل ، احساس میشود درختان بلند و سرسبز آن ، روبه سوی بالا برده و به آسمان خیره شدند . درباره شکل ظاهری این درختان ، عقاید متفاوتی وجود دارد .

برخی دلیل آن را اتفاقات طبیعی در جنگل میدانند و عده ای دیگر معتقدند این شکل گیری توسط انسان ها انجام شده است . بطوری که در زمانی که این درختان نهالی بیش نبوده اند توسط افرادی فرم دهی شدند . ولی مخالفان این نظریه برای نقض آن ، دلیل آوردند که هیچ اثری از دستگاه ها و یا خراشیدگی و... روی هیچ یک ازتنه های درختان این جنگل مشاهده نشده است .

برخی محققان میگویند که دلیل این شکل گیری ، جاذبه و میدان مغناطیسی کره زمین است . ولی هنوز مدارک کافی برای این نظریه ندارند .

عده ای هم میگویند دلیل خم شدن درختان ، بارش برف سنگین در زمستان های سرد لهستان بوده است . که درختان زیر فشار برف نتوانستند دوام بیاورند ، یخ زده و خمیده شده اند .

جنگل درختان خمیده در ظهر هنگام ، با تابش خورشید رنگ و روی زیباتری گرفته و خودنمایی بسیار میکند . گویی درختان با نگاه به سمت آسمان در خواست باران را دارند .هنگام غروب انگار خواسته آنها برآرورده میشود .همراه با سرد شدن هوا و مه آلوده شدن فضا ، باران شروع به باریدن میکند .

بوی نم در جنگل فضای دلپذیری را ایجاد میکند . کم کم هوا تاریک میشود و درختان آماده میشوند برای خواب شبانگاهی . خوابی به زیبایی ظاهری اشان .

جالب است بدانید این جنگل در سال 1930 کشف شده و طی تحقیقات به عمل آمده در همان سال هم به این شکل درآمدند . پس نتیجه میگیریم این درختان عمر زیادی هم ندارند . شکل گیری موقعی بوده که هنوز لهستان جزئی از کشور آلمان بوده است .

 

اطلاعات خبر
نویسنده: نوروزی
منبع : مرکز 118 مسافر
تاریخ درج خبر:1395/01/26
برچسب کلیدی:هتل های لهستان . جنگل اسرار آمیز . درختان خمیده . گردشگری لهستان .

سایر اخبار