آیا سوالی دارید ! با ما تماس بگیرید 32240005- 051
تنهامرکز با نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره::    رزرو هتل آپارتمان کیمیا 1 قشم
::    قیمت هتل ساحلی صدف ساری
::    تصاویر هتل آپارتمان شمس شیراز
::    تلفن هتل رمیله عسلویه
::    تلفن هتل رمیله عسلویه
::    نرخ هتل پارسیان آزادی رامسر
::    تصاویر هتل پدیدار خزر رودسر
::    قیمت هتل آپارتمان ستارگان مشهد
::    قیمت هتل تاپ رز کیش
::    آدرس هتل آپارتمان لیژان کرمانشاه
::    نرخ هتل آزادی تهران
::    نرخ هتل نادری اهواز
::    نرخ هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد
::    نرخ هتل ایران هتل مشهد
::    رزرو هتل آپارتمان احسان مشهد
::    تلفن هتل آپارتمان احسان مشهد
::    تلفن هتل امیر کبیر کاشان
::    قیمت مهمان سرا جهانگردی تبریز تبریز
::    نرخ هتل هما شیراز
::    رزرو هتل هما شیراز

بزرگ ترین هتل زیر آب جهان؛ شاهکاری دیگر از صنعت هتل در دوبیمشروح خبر
به نظر می رسد که عطش دوبی برای نمایش شاهکارهای معماری در دنیای هتل ها پایان ندارد و هر از چند گاهی باید شاهد خلق یکی از این سازه های منحصر بفرد در آن باشیم که آخرین آنها تلاش برای ساخت بزرگ ترین هتل زیر آب جهان است

به نظر می رسد که عطش دوبی برای نمایش شاهکارهای معماری در دنیای هتل ها پایان ندارد و هر از چند گاهی باید شاهد خلق یکی از این سازه های منحصر بفرد در آن باشیم که آخرین آنها تلاش برای ساخت بزرگ ترین هتل زیر آب جهان است.

اماراتی ها که طی یک دهه گذشته به رغم محدودیت های جغرافیایی، فرصت های متعددی را برای به رخ کشیدن قدرت سرمایه و بهره گیری از دانش روز در ساخت و ساز هتل نشان دادند، این بار هم در پی خلق یکی دیگر از شاهکارهای معماری در این عرصه هستند که در نوع خود بی نظیر است؛ یک پروژه استثنایی و احداث بزرگ ترین هتل زیر آب جهان که در برابر هر جریان غیر منتظره ای همچون سونامی مقاوم است و نسل جدیدی از سازه های همگام با طبیعت را به نمایش می گذارد. البته این دومین تلاش اماراتی ها برای ساخت چنین هتلی به شمار می آید چراکه پیش از این نیز پروژه ای با نام Hydropolis در سال 2009 قرار بود احداث شود که بحران مالی مانع از تامین منابع مورد نیاز آن شد.

طبق اظهارات سازندگان (DOT) Deep Ocean Technology و شرکت سوئیسی BIG InvestConsult، این پروژه یک هتل ایستاده در آب با بهره گیری از سه پایه فولادی است که آنرا به کف دریا متصل ساخته و طبقات اقامتی و تفریحی آن در زیر و روی آب توسط صفحات شکل می گیرد به نحوی که می توانند با تغییر وضعیت خود شرایط سازگاری با جریانات جوی و دریایی را پدید آورند.

صفحات بالایی در فاصله ای 5 تا 7 متری از سطح آب، شامل محل فرود هلی کوپتر، رستوران، استخر شنا، مراکز درمانی و باغات مصنوعی و بالکن های ویژه ای است که نماهایی زیبا از کرانه های دوردست را ارائه می

اطلاعات خبر
نویسنده: نوروزی
منبع : بازار هتل
تاریخ درج خبر:1392/03/05
برچسب کلیدی:هتل دوبی - هتل زیر آب - استخر شنا - دنیای هتل ها - بزرگترین هتل دنیا - ساخت و ساز هتل

سایر اخبار